Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2021-07-03
Milenka (Rutki-Kossaki)
Lubię podróżować na rowerze. Zjeździłam sporo tras po Puszczy Białowieskiej na jednej z niech mijając ciuchcię z turystami. Następnego dnia jechałam już na wycieczkę "Białowieskim Expressem". Wiosna, bujna zieleń puszczy, kwitnące, kolorowe łąki stworzyły idealną scenerię dla ciekawych opowieści o przyrodzie, historii, kulturze Podlasia snutych przez przewodnika Pana Krzysztofa, ubarwianych humorem. A jeśli szczęście dopisze na trasie można spotkać również żubra, łanię czy jelenia. Serdecznie polecam ten wyjątkowy sposób zwiedzania okolic Białowieży, bo sama podróż wśród przepięknej przyrody nastraja pozytywnie. Nie warto tutaj się śpieszyć. Będziecie zachwyceni!
Data dodania: 2021-05-14
Maria (Górki koło Mińska Mazowieckiego )
Białowieski Express to rewelacyjny sposób na poznanie historii i specyfiki Białowieży.Pan przewodnik w ciekawy i humorystyczny sposób opowiada o odwiedzanych miejscach. Polecam.
Data dodania: 2020-09-30
Iwona (Warszawa)
Podróż Białowieskim Expressem z Panem Krzysztofem po PUSZCZY jest największą atrakcją regionu. Wiedza, pasja, poczucie humoru i kontakt z każdym uczestnikiem wycieczki (bez względu na wiek) są nieocenionym atutem Prowadzącego. Jedziesz do Białowieży - obowiązkowo skorzystaj z atrakcji.
Data dodania: 2020-08-06
Izabela (Sosnowiec)
Uwielbiamy poczucie humoru i sposób snucia opowieści pana Krzysztofa! Wycieczkę ciuchcią polecamy dorosłym oraz młodzieży (maluchy niekoniecznie docenią częste przystanki i ogrom wiadomości). Dziękujemy za wycieczkę i pasjonującą rozmowę tuż po! Iza, Łukasz, Wojtuś i Krzyś ;)
Data dodania: 2020-07-11
Filip (KAUSZKA)
Podróż Białowieski Expressem bardzo fajna mimo nie dużej prędkości i częstych przystanków. Prowadzący bardzo ciekawie opowiada i zwraca uwagę na najmniejsze warte zainteresowania miejsca. Dzieci mogą się troszkę nudzić ale dorośli mają coś dla siebie. Pozdrawiam motocykliści z Malborka
Data dodania: 2019-09-13
Kasia i Janek (Słupsk)
Jeśli komuś się wydaje, że opowieści o przyrodzie są nieciekawe i bez dreszczyku emocji, to się myli. Pan Przewodnik i kierowca "ciuchci" zarazem, niczym Bogusław Wołoszański trzyma w napięciu każdego uczestnika wycieczki do ostatnich minut. Pełen profesjonalizm i rzadko spotykane poczucie humoru oraz prawdziwy talent. Polecamy dla dorosłych i dla dzieci (nieco odrośniętych już od ziemi :).
Data dodania: 2019-08-21
Michał (Jadów)
Witam:) Gorąco polecam! Pan prowadzący bardzo ciekawie opowiada o okolicy, przez którą jedzie pociąg. Widać ogromną wiedzę o przyrodzie. Super robota!:)
Data dodania: 2019-07-29
Agnieszka I Roch (Piaseczno)
Serdecznie polecam wszystkim, którzy wybierają się do Białowieży! Miła przejażdżka po interesującej okolicy + ciekawa lekcja historii i przyrody, poprowadzona z entuzjazmem i poczuciem humoru :-) Ponad półtorej godziny, a chciałoby się powiedzieć, że za krótko :-) Pozdrawiamy serdecznie!