Nasze wrażenia

ksiega gości
Data dodania: 2013-08-28
Daniela (Cieszyn)
Super sprawa. Żałujemy, że dopiero w ostatni dzień pobytu w Białowieży zdecydowaliśmy się na przejażdżkę Białowieskim Ekspresem bo tak naprawdę dopiero przewodnik i kierowca w jednej osobie zwrócił‚ nam uwagę na to co warto zwiedzić lub zobaczyć. Kierowca ekspresu posiada niesamowity dar opowiadania w sposób mega ciekawy o Białowieży (domach, przyrodzie, zabytkach). Wszystko okraszone jest humorem najwyższego lotu. Mam zamiar powrócić jeszcze nie raz do Białowieży i ponownie skorzystam z tej formy zwiedzania. POLECAM WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU !!!!
Data dodania: 2013-08-14
Daniel i Asia (Białystok)
Bardzo dobra wycieczka . Pan przewodnik wykazał się poczuciem humoru, ciekawie opowiada o terenie Białowieży.Warto się przejechać.
Data dodania: 2013-08-04
Marzena z rodziną (KATOWICE)
Właśnie wróciłam z rodzinką z Puszczy Białowieskiej. Kierownik Białowieskiego Expressu ciekawie i dowcipnie opowiadał o otaczającej przyrodzie. Wedle możliwości dobrze byłoby odbyć taką wycieczkę o każdej porze roku i obserwować zmiany zachodzące w przyrodzie. Warto było przyjechać do Białowieży z drugiego końca Polski i odbyć podróż Białowieskim Expressem. Gorąco polecam.
Data dodania: 2013-07-01
Kasia (Narewka)
Witam serdecznie. Wycieczka do Białowieży wraz z rodzinką była kolejny raz, ale Białowieskim Expresem jechaliśmy po raz pierwszy....wrażenia jak najbardziej pozytywne. Piekny krajobraz białowieskich lasów i okolic, Świeze powietrze, Śpiew ptaków i przemiła atmosfera wśród turystów oraz wszechstronny i dowcipny "pan motorniczy", który dodawał wiele historycznych faktów z życia Białowieży co uatrakcyjniało i oddawało charakter wycieczki w pełnej krasie:):) Polecamy EXPRESS !!!! pozdrawiamy z NAREWKI!!!! Z miłą chęcią udamy się w kolejna podróż tym razem dłuższą EXPRESSEM!!!!
Data dodania: 2010-09-09
Ewa (Jura Krakowsko-Częstochowska)
Niezwykle miło wspominam wakacyjną wyprawę w Puszczę Białowieską, przejażdżkę Białowieskim Expressem i ...fajnego motorniczego który w barwny sposób opowiada o ciekawych obiektach, uroczych zakątkach i sekretnych miejscach Puszczy, w których można doświadczyć subtelnych energii przyrody. To był‚ magiczny czas!
Data dodania: 2010-08-17
Agata (Ełk)
Zwiedzanie Białowieży to prawdziwa przyjemność las, czyste powietrze i niezwykle gościnni ludzie. Dzięki kolejce mogłam to wszystko zobaczyć z bliska razem z dziećmi, którym ta atrakcja turystyczna Białowieży niezwykle się spodobała. Pozdrawiam Agata z rodziną
Data dodania: 2010-08-12
Marta (Kraków)
Bardzo fajna i przyjemna forma zwiedzania Białowieży. Zobaczyłam zakątki które nie są nawet opisane w przewodniku a urokiem zniewalają Pozdrawiam cały zespół Białowieskiego Expressu.
Data dodania: 2010-08-05
Justyna z rodziną (Białystok)
Wspaniale było przejechać się Białowieskim Expressem! Na wycieczkę zdecydowaliśmy się 30.07.2010 - jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, że w czasie przejażdżki kierowca/maszynista i przewodnik w jednej osobie raczył‚ nas postojami w niezwykłych miejscach i arcyciekawymi opowieściami. Nigdy nie zwrócilibyśmy uwagi na to przechadzając się po Białowieży i okolicach sami. Wspaniały dar opowiadania i ogromna cierpliwość dla naszych niesfornych dzieci sprawiły, że bardzo miło będziemy wspominać ten dzień. Polecamy wszystkim!!